Facebook Hesabıyla Azar Oturumu Açma

Azar uygulamasına girmek ve oturum açmak için ekstra bir çaba sarf etmenize gerek yoktur. Azar Facebook ile de girilebilen bir sohbet uygulamasıdır. Zira Facebook hesabınız direkt olarak uygulamaya bağlanmaktadır. Böylelikle hiç vakit kaybetmeden kısa süre içerisinde görüntülü sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

E-Posta İle Üyelik

Eğer Facebook hesabınız yok ise bu durumda e-posta adresiniz ile de oturum açabilirsiniz. Herhangi bir uzantıya sahip e-posta adresinizin yanı sıra kullanıcı adı, doğum tarihi, şifre gibi ekstra bilgilerinizi de girmelisiniz. Ardından e-posta adresinize bir doğrulama linki gönderilecektir. O linke tıkladıktan sonra üyelik işlemleriniz tamamlanacak ve ardından görüntülü sohbete başlayabileceksiniz.

Milyarlarca Eşleşme

Azar uygulamasını milyonlarca kişi kullanmaktadır. Bu sebeple uygulamaya hangi vakit girerseniz girin kullanıcılar sizleri bekliyor olacaktır. Bunun yanı sıra ülkelerin yerel saatleri nedeniyle farlılıklar yaşanabileceğini de belirtmek gerekir. Hemen hemen aynı yerel saate sahip olduğumuz ülkelerdeki kimseler ile görüşmeniz daha rahat olacaktır. Aksi takdirde uykunuzdan bir miktar fedakarlık yapmanız gerekecektir.

Arama Filtreleme

Azar görüntülü sohbet uygulamasında yukarıda da ifade ettiğimiz üzere milyarlarca eşleşme bulunmaktadır. Bu eşleşmeler arasından dilediğinizi seçebilmeniz için uygulama sizlere çeşitli imkanlar sunmaktadır. Bu imkanlardan birincisi konum filtreleme özelliğidir. Böylelikle size çok uzak olan kimselerin arama sonuçlarında çıkmasının önüne geçebileceksiniz. Bu da gerçek hayatta görüşme olanağınızı çok daha artıracaktır.

Bir diğer önemli filtreleme özelliği ise cinsiyet seçebilmektir. Bu kapsamda ister kadın isterseniz de erkek tercihinde bulunarak arama sonuçlarınızda sadece bu kişilerin yer almasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle beyhude uğraşların da ötesine geçebilirsiniz.

Yüksek Görüntü Kalitesi

Dünyada kullanılan pek çok görüntülü konuşma uygulaması arasında Azar sohbet uygulaması yüksek görüntü kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Bunun sebebi ise Azar uygulamasının yüksek alt yapı kalitesine sahip olmasıdır. Böylelikle görüntü aktarımında herhangi bir donma ya da kesilme yaşanmamaktadır. Bu da görüntülü sohbet keyfinizin katlanarak artmasına katkı sunmaktadır. Ayrıca hem 3G hem de 4.5G bağlantılarıyla bu sohbetleri gerçekleştirebilirsiniz. Cihazınızın desteklediği bağlantı türüne göre sizler de maksimum faydayı elde edebilirsiniz.

Yeni Arkadaşlar Edinme

Görüntülü sohbet imkanının yanı sıra Azar arkadaş bulma konusunda da sizlere yardımcı olmaktadır. bu kapsamda gerek Türk gerekse de yabancı kimselerle arkadaşlık kurabilir ve gerçek hayatta da görüşme imkanı elde edebilirsiniz.

Yabancı kişiler ile tanışmak istiyor ancak yabancı dil bilmiyorsanız dahi bu uygulama imdadınıza yetişecektir. Zira anlık olarak çeviri özelliğine sahip olması sebebiyle hem karşıdan gelen mesajları hem de sizin gönderdiğiniz mesajları çevirme kapasitesine sahiptir. Böylelikle iletişim konusunda da herhangi bir sıkıntı yaşamayacaksınız.

Değerli Taş

Ancak şunu da unutmadan ifade etmek gerekir ki gerek arama filtrelerini kullanmak gerekse de yabancılarla sohbet edebilmek için değerli taş sahibi olmanız gereklidir. Bunun için ise uygulama içi satın alma yöntemine başvurabilirsiniz. Değerli taşlarınızın hemen yüklenmemesi durumunda da Azar yardım hattı ile irtibata geçebilir ve bilgi alabilirsiniz. 7/24 hizmet sunan Azar personelleri sayesinde sizler de değerli taşlarınızı en kısa sürede teslim alabilirsiniz. Ardından da istediğiniz şekilde dilediğiniz kişilerle sohbet imkanını da elde edebilirsiniz.